90-річчя Українського товариства мисливців і рибалок

13 жовтня у міському Палаці культури відбулося урочисте святкування почесного ювілею – 90-річчя утворення Українського товариство мисливців та рибалок, яке у нашому краю представляє славутська районна організація на чолі із Зінаїдою Караван. Ось уже понад дев’ять десятиліть дана спілка стоїть на варті захисту природи від нещадних рук бракон’єрів, піклується про збільшення популяції диких тварин; учасники організації зосереджують свої сили на розвиток мисливського господарства, раціональне використання тваринного світу, відтворення природи та багато іншого. Славутська спілка Товариства мисливців та рибалок об’єднує у своїх лавах понад 700 любителів активного відпочинку на природі.
На честь свята лунали численні вітання від поважних гостей, з нагоди ювілею були підготовлені цікаві подарунки.
Із вітальним словом виступили голова Хмельницької організації мисливців і рибалок Григорій Сагайдак, директор ДП «Славутське лісове господарство» Віктор Сапожнік, начальник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк, голови первинних мисливських колективів та багато інших.
Привітав любителів полювання, рибальства та гостей свята Перший заступник міського голови Сергій Микульський, який побажав усім міцного здоров’я, натхнення, приємного та цікавого проведення відпочинку на природі, а також вручив грамоти міського голови та подарунки.
З нагоди 90-річчя Українського товариства мисливців та рибалок свої творчі номери дарували талановиті представники нашого міста: дует «Мальви» (у складі Ірини Сакалюк та Жанни Горячової), Ірина Марчук, Леся Мельник, Ліана Аспіна та шоу-балет «Фрістайл» із міського Палацу культури; Вікторія Кривошия, вихованці зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» – представники Будинку дитячої творчості, а також Тамара Мазур, Світлана Маячук, Зоя Стрихарчук

Розміщенно в Без категорії