Вітання

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Ваша робота – відповідальна та непроста. Державний санітарно епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, праці, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей та підлітків. Тому санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров’я країни.
Бажаю всім працівникам державної санітарно-епідеміологічної служби міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових трудових звершень.

З повагою
міський голова Василь Сидор

***

Шановні працівники поштового зв’язку міста!

9 жовтня – Всесвітній День пошти, тому прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Важко переоцінити внесок поштової служби у забезпечення поштового обміну та зміцнення зв’язків між людьми, адже вона забезпечує право кожного громадянина на отримання та вільний обмін інформацією, є надійним засобом комунікації з усім світом. Гарантом успішного розвитку вітчизняної пошти є передусім повсякденна робота працівників поштового зв’язку, реалізація їх високих професійних здібностей та навичок, працелюбність і відданість обраному фаху.
Бажаємо усім вам, шановні поштовики, великого людського щастя, міцного здоров’я та успіхів у вашій важливій для суспільства справі!

З повагою
міський голова Василь Сидор
***

Шановні юристи!

Вітаю вас із професійним святом – День юриста, яке об’єднує всіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.
Бути юристом почесно і відповідально. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.
Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою
міський голова Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії