До Дня правників

Професія юриста по праву вважається однією із найдревніших і найшановніших. Принципи, які сьогодні лежать в онові правової системи будь-якої демократичної країни, знаходили своє віддзеркалення навіть у старогрецькій міфології: богині закону – Евфонія і помсти – Немезіс вершили суд над тими, хто посмів робити замах на засади громадянського порядку. Сьогодні – це прямий обов’язок юристів різних спеціальностей. Адвокати і юрисконсульти, прокурори і нотаріуси, судді і слідчі забезпечують виконання законів і підзаконних нормативно-правових актів, а також гарантують невідворотність покарання у разі їх недотримання.
Професія юриста шанується і в українському суспільстві. Щорічно 8 жовтня у нашій державі відзначається професійне свято всіх правників – День юриста.
З метою активізації роботи з правової освіти населення, у першу чергу учнівської молоді, з ініціативи головного управління юстиції у Хмельницькій області, з 3 по 7 жовтня проводиться тиждень правових знань, присвячений Дню юриста.
У рамках проведення тижня правових знань працівниками Славутського міськрайонного управління юстиції здійснено ряд виступів у засобах масової інформації на юридичну тематику. Крім того, у загальноосвітніх навчальних закладах міста Славута (Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки, ЗОШ №1, ЗОШ № 4, ЗОШ № 6 СЗОШ № 9 «Успіх»), був проведений ряд правовосвітніх заходів серед трудових колективів та учнів навчальних закладів міста на різну тематику: популяризація професії юриста, її роль у сучасному суспільстві, функції та роль Міністерства юстиції України у системі органів державної виконавчої влади, антикорупційна політика держави тощо.

Начальник Славутського міськрайонного
управління юстиції Олександр Мельник

Розміщенно в Без категорії