Із чергової сесії Славутської міської ради

27 вересня відбулося чергове пленарне засідання одинадцятої сесії міської ради.
Розглянувши матеріали, подані постійними комісіями міської ради депутати першочергово внесли зміни до бюджету міста на 2011 рік. Відповідно до підсумків роботи за січень – серпень 2011 року збільшено доходну та видаткову частини загального фонду бюджету міста. За обґрунтованим поданням розпорядників бюджетних коштів здійснені бюджетні переміщення по загальному та спеціальному фондах без зміни річного розпису бюджету міста. Окремим пунктом визначено головним розпорядником коштів, від надходження до спеціального фонду екологічного податку, виконавчий комітет міської ради, а одержувачем – КП «Славутське ЖКО». Ці кошти, у сумі 79 тис. 400 грн., будуть направлені на очистку та поточний ремонт системи ливневої каналізації, додаткове виготовлення контейнерів для ПЕТпляшок, озеленення міста. Доповідав з цього приводу перший заступник міського голови Сергій Микульський.
Начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Олександр Хмілевський проінформував депутатський корпус та присутніх громадян про хід виконання програми зайнятості населення на 2010-2011 роки по м. Славута за 8 місяців 2011року. Рекомендовано зосередити зусилля виконавчого комітету міської ради, міськрайонного центру зайнятості населення, промислових підприємств, суб’єктів підприємництва на створенні нових робочих місць в місті та збережені існуючих, організації громадських робіт, створенні сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку міста, розширенні обсягів професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації незайнятих трудовою діяльністю громадян і т.п.
Про хід виконання цільової Програми забезпечення пожежної безпеки міста та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони СДПЧ-11 м. Славута на 2009-2013 роки доповів начальник Славутського районного відділу Головного управління МНС в Хмельницькій області Валерій Поліковський. Вирішено доручити міському фінансовому управлінню, при плануванні бюджету міста на 2012 рік, передбачити кошти по даній програмі для придбання дихального апарату, а також вирішено направити звернення до Кабінету Міністрів України з пропозицією передати підрозділу пожежної охорони СДПЧ – 11 будівлі пожежних депо колишнього державного підприємства Славутський ДОК та розформованої військової частини № А-3845 (артбази), які знаходяться саме в тому мікрорайоні міста, де вкрай необхідно забезпечити розміщення пожежних депо.
За інформацією, наданою начальником Комунальної установи Славутської міської рятувально-водолазної служби Олександром Симоненко затверджено Програму забезпечення безпеки перебування людей на водних об’єктах міста Славута на період 2012-2016 років. Наступною депутати затвердили програму забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в місті Славута на 2011-2015 роки. Доповіла з цього приводу начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Наталія Шаргородська.
Рішенням ради внесено доповнення до комплексної Програми енергозбереження міста Славута. Зокрема, додано пункт, який, з метою зменшення витрат теплової енергії в підвідних тепломережах, забезпечує можливість встановлення індивідуального опалення для неплатоспроможних верств населення, в тому числі і за рахунок часткового фінансування цих заходів з міського бюджету, коштів «КП Славутське ЖКО» за рішенням виконавчого комітету. Також додано пункт, який передбачає оптимізацію окремих ділянок енергозатратної теплової мережі через встановлення індивідуального опалення за рахунок співфінансування з міського бюджету, КП «Славутське ЖКО» за рішенням виконавчого комітету.
Внесено депутатським корпусом зміни до статутів КП «Славутське ЖКО» та КП «Славутське управління водо-каналізаційного господарства» та доповнення до Статуту КП «Славутський міський центр земельно-кадастрових робіт».
Розглянувши заяву начальника управління освіти Славутської міської ради Валентини Сабінської, з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства, затверджено Положення про управління освіти Славутської міської ради в новій редакції.
У блоці земельних питань, доповідачем яких була заступник міського голови Людмила Калюжнюк, затверджено Порядок набуття прав на землю на конкурентних засадах в місті Славута, що має на меті впровадження відкритих економічних методів регулювання земельних відносин, розвитку інфраструктури первинного ринку землі, залучення додаткових коштів для виконання програм соціально-економічного розвитку міста, вдосконалення процедури набуття прав на землю для містобудівної діяльності, приведення нормативних актів Славутської міської ради у відповідність до чинного законодавства.
Також на сесійному засіданні надано дозвіл на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на 2012 рік управлінню освіти Славутської міської ради, ФОП Григоруку В.В.(Автосервіс «пункт дрібного ремонту автомобілів, мийка та шиномонтаж»); розглянуто питання про повторний продаж на аукціоні об’єктів нерухомого майна комунальної власності та ін.
У різному депутати міської ради одноголосно погодилися приєднатися до підписання Відкритого листа до Президента України В. Януковича щодо вдосконалення законодавчого врегулювання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та його обліку і технічної інвентаризації за підписами народних депутатів України, міських голів міст Асоціації міст України та керівників БТІ. Попереднього рішення про направлення даного Відкритого листа прийнято на засіданні Правління Асоціації міст України, яке відбулося 15 вересня 2011 року у м. Києві за участю народних депутатів України.

Розміщенно в Без категорії