ДАЙ РУКУ, ПЕРШОКЛАСНИКУ!

1 вересня. Для першокласників це перша зустріч зі школою, зі своєю першою вчителькою та однокласниками.
Щоб першокласники відчували себе комфортно у новому для них середовищі, освітні установи міста протягом літа організували і провели відповідну роботу щодо забезпечення належних умов для їх навчання і виховання. В школах проведено якісний ремонт класних кімнат, спортивних залів, ігрових кімнат та площадок, обладнанні кімнат для денного відпочинку (сну) в групах продовженого дня. Для підтримки працездатності учнів протягом навчального дня в усіх школах з 2 вересня працюватимуть їдальні. В меню передбачені гарячі страви, сирі овочеві салати, компоти, соки з свіжих фруктів.
Успішності адаптаційного періоду першокласників сприятиме методична підтримка. В кожній школі працюють медсестри, об лаштовані медичні кабінети, де працюють кваліфіковані спеціалісти, які при потребі обслуговують учнів і інших шкіл.
Протягом навчально-виховного процесу першокласників будуть супроводжувати шкільні психологи, які разом із класоводом з метою найефективнішого впливу на всебічний розвиток особистості дитини вивчатимуть її індивідуальні особливості протягом року. В школах проходять дні відкритих дверей. Майбутні першокласники та батьки зустрічаються з першою вчителькою, ознайомлюються з навчальним середовищем.
(На фото вчителька початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» №5, вчитель – методист, «Відмінник освіти України», вчитель І класу Мельник Тамара Олексіївна під час знайомства зі своїми майбутніми вихованцями у класі та шкільній бібліотеці).

Розміщенно в Без категорії