Освітні заклади міста до нового навчального року готові!

Для більшості людей літо найчастіше асоціюється із відпочинком, теплими літніми вечорами та масою приємних вражень. Разом з тим літній час – це період відповідальний, адже після тримісячної перерви учні освітніх закладів міста знову займуть свої місця за шкільними партами.
Перед початком нового навчального року щорічно відбувається обстеження навчально-виховних закладів міста з метою визначення стану їхньої готовності до нового навчального року. Нещодавно, 16-17 серпня, комісія, до складу якої ввійшли заступник міського голови з гуманітарних питань, голова комісії, Галина Фурманчук, представники управління освіти виконавчого комітету на чолі із начальником управління Валентиною Сабінською, а також представники санепідемстанції та служби цивільного захисту перевірили готовність садочків, шкіл, навчально-виховних об’єднань та позашкільних закладів до нового навчального сезону.
Керівникам освітніх закладів було про що звітували перед членами комісії, адже за період літа вдалося виконати багато поставлених завдань, провести поточні та капітальні ремонти, підготувати матеріально-технічну базу закладів освіти до нового навчального року. Як підсумок численних старань педагогів, працівників, батьків за активного сприяння міської влади – наглядні результати підготовки до навчального процесу.
Наводимо вам деякі основні відомості про проведену роботу в освітніх закладах міста.
ЗОШ № 1. Охоплює 780 учнів. Серед виконаного – капітальний ремонт харчоблока, заміна вікон у фойє, проведення водопостачання в кабінет початкового класу, оновлення меблів у їдальні.
НВК «ЗОШ, гімназія». Охоплює 272 дитини. Проведено заміну вікон на енергозберігаючі, замінено підлогу коридору на другому поверсі.
ЗОШ № 3. Охоплює 460 учнів. Частково замінено дверні блоки в кабінетах, виконані роботи по освітленню території та опаленню шкільної майстерні, проведено реконструкцію шкільного майданчика.
ЗОШ № 4. Охоплює 350 дітей. Завершено роботи по капітальному ремонту фасаду.
НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія» № 5». Охоплює 437 дітей. Підведено водопостачання в кабінет хімії, встановлено хімводоочистку в приміщенні автономної котельні.
ЗОШ № 6. Нараховує 410 учнів. Облаштовано коридори початкової школи, частково виконані роботи по загородженню закладу, невдовзі завершиться утеплення приміщення початкових класів.
ЗОШ № 7. Охоплює 212 учнів. Провели заміну 12 металопластикових вікон у чотирьох класах та вхідних дверей, дверей в майстерні та їдальні, виконані роботи по водопідведенню до двох кабінетів початкових класів. Планується на території школи встановити погруддя Т. Шевченка.
СЗОШ № 9 «Успіх». Нараховує 649 дітей. Укріплено в спортивному залі вікна, прокладено плитку в кабінеті фізики. На базі школи планується відкрити музей інформації.

У закладах, де виховуються найменші представники нашого міста, також проведений значний обсяг різноманітних робіт: поточні та капітальні ремонти групових кімнат, рекреацій, спортивних, ігрових та музичних залів, а також закуплено необхідне обладнання для роботи дошкільних закладів, поновлена пізнавально-ігрова база та багато іншого. Завдяки численним творчим зусиллям педагогічних колективів та техпрацівників садочків, навчально-виховних об’єднань, вдалося облагородити прилеглу до закладів територію, впорядкувати ігрові майданчики, а отже, забезпечити дітлахам комфортне перебування з неабиякою пізнавальною цінністю.
НВО № 1. Охоплює 162 учня початкових класів та 170 дітей дошкільного віку. Замінено покриття підлоги у деяких групах та класах, облаштовано туалетні кабінки.
НВО № 2. Тут навчається і виховується 110 дітей-дошкільнят та 115 учнів початкової школи. Відремонтовано вестибюль, роздягальню та туалетні кімнати.
ДНЗ № 1 «Оленка». Охоплює 60 дітей. Відремонтовано зовнішній водогін (прокладено 75 погонних метрів), невдовзі будуть закінчені роботи з облаштуванню зовнішніх каналізаційних мереж.
ДНЗ № 2 «Подоляночка». Охоплює 175 малят. Відремонтовано покрівлю в овочесховищі, виконані роботи по опаленню у туалетних кімнатах, частково замінено балконні блоки та вікна на енергозберігаючі.
ДНЗ № 3 «Росинка». Охоплює 107 дітей. Виконані роботи по заміні холодного водогону в підвальному приміщенні, придбано різноманітне обладнання. У цьому закладі планується ввести у функціонування басейн.
ДНЗ № 4 «Сонечко». Охоплює 180 дітей. Проведено заміну віконних блоків у музичному залі, здійснено перевірку і ремонт водопровідно-каналізаційної системи. З 1 вересня на базі закладу буде функціонувати центр раннього розвитку дитини «Дивосвіт».
ДНЗ № 6 «Золота рибка». Охоплює 210 дітей. Проведений ремонт холодного та гарячого водопостачання підвальних приміщень та групових кімнат, зроблений капітальний ремонт пральні, облаштовано сантехнічні кабінки у туалетних кімнатах.
ДНЗ № 7 «Дюймовочка». Охоплює 172 дитини. Побудовано дві нових міні-альтанки та виготовлені нові пісочниці.
ДНЗ № 9. Охоплює 160 дітей. Деякі кімнати було облаштовано новим покриттям із лінолеуму.
Старанно підготувалися до початку навчального року і позашкільні заклади міста, які порадують та здивують юних славутчан оновленими стендами, збагаченою матеріальною базою, новими ідеями.
Будинок дитячої творчості. Охоплює 1050 дітей. Проведено поточні ремонти в усіх кабінетах, актовому залі та кабінеті клуб «Малюк». Невдовзі завершуються ремонтні роботи у кабінеті театру пісні.
Дитячо-юнацька спортивна школа. У закладі займається 430 дітей. Замінено панелі у футбольному залі, де також проведено заміну вікон на енергозберігаючі та відремонтовано віконні укоси.
Екологічний центр. Охоплює 510 дітей. Проведено роботи по облаштуванню території закладу, оновлені стенди, проведені поточні ремонтні роботи.
Станція юних техніків. Охоплює 535 дітей. Зроблено поточний ремонт у кімнатах, відремонтовано меблі, проведені ремонтні роботи котельні.
Центр туризму і краєзнавства. Охоплює 250 дітей. Серед виконаних робіт – встановлення огорожі, демонтаж вхідної брами. Планується будівництво скалодрому та відкриття на базі закладу ще одного цікавого гуртка.
Таким чином, освітні заклади нашого міста перебувають у повній готовності до навчання та виховання у них юних славутчан. А це вдалося досягнути завдяки спільних зусиль батьків, вчителів, вихователів, техпрацівників закладів освіти, за підтримки та сприяння міської влади та спонсорів.

Розміщенно в Без категорії