Офіційно

26 серпня відбулося пленарне засідання десятої сесії міської ради.
Розглянувши матеріали, подані постійними комісіями міської ради, депутатський корпус першочергово прийняв рішення щодо внесення змін до бюджету міста на 2011р.
Одноголосно депутати проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин м. Славута» Леоніду Михайловичу Лавренюку.
На підставі клопотання директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 О. Палія надано дозвіл на встановлення погруддя (пам’ятника) Шевченку Тарасу Григоровичу на територій даної школи, що знаходиться по вул.. Перемоги, 17.
Окрім блоку земельних питань, надано дозвіл ТОВ «АКВА-РОДОС» на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на 2012 рік, затверджено додаткову угоду купівлі-продажу будівлі шляхом продажу на аукціоні.
Депутатами також підтримано заяву групи депутатів Славутської міської ради від фракції «Батьківщина» до компетентних міжнародних організацій, до колег з усіх місцевих рад, до громадян України наступного змісту:
Заява
Славутської міської ради

Ми, депутати Славутської міської ради, висловлюємо глибоке занепокоєння та повну незгоду з тими політичними процесами, що відбуваються в Україні.
Наші хвилювання i справедливе обурення викликані фактами використання судової гілки влади для боротьби з політичними опонентами. Переслідування представників опозиції стає звичайним стилем роботи діючої центральної влади. Його жертвами стають, як звичайні громадяни, так i політики, за якими стоять мільйони виборців. I не має значення кого переслідує влада – учасників податкового майдану чи опозиційних лідерів провідних політичних партій – кожному зрозуміло, що йдеться не про встановлення істини чи покарання винних, а лише про помсту та знешкодження своїх політичних конкурентів.
Вся Україна є свідком політичної розправи над одним із лідерів суспільної довіри Юлією Тимошенко. Цинічний cпociб провадження судового процесу, у якому Тимошенко фактично позбавлена свого конституційного права повноцінно захищати себе, викликає велике справедливе обурення українців та світового співтовариства.
Очевидно, що апеляції до того, хто організував це судилище, є безрезультатними. Тому ми звертаємось до світового співтовариства, до компетентних міжнародних організацій із проханням використати свій вплив та авторитет, щоб нагадати керівництву України про необхідність дотримання демократичних норм політичної конкуренції в Україні та унеможливлення використання судових органів для переслідування опозиції.
Ми звертаємось до наших колег з ycix місцевих рад України із закликом підтримати наше звернення i голосно задекларувати нашу суспільну відданість демократичним принципам та готовність захищати громадську позицію.
I головне, ми звертаємось до всього українського народу із закликом:«Не будьте байдужими! Не бійтеся! Нас – мільйони, a їx – одиниці. Тому час справедливості настане!»

Розміщенно в Без категорії