Я – волонтер, і це круто!

Нещодавно у приміщенні міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося зібрання членів «Школи волонтерів», на якому були підведені підсумки волонтерської діяльності за перше півріччя.
Звітували волонтери по різноманітних напрямках, а саме: профілактична робота з попередження негативних явищ в учнівському та молодіжному середовищі (А. Ільїн та члени молодіжного клубу «Чойс»); робота із сім’ями, які опинилися в складних обставинах (В. Алєєксєєнко); робота із особами, які повернулися з місць позбавлення волі та засудженими до покарань без позбавлення волі (М. Попадюк); профілактика небезпечних хвороб та ВІЛ/СНІДу (В. Столбовий); робота з особами, що вживають психотропні речовини та клуб «Реальне життя» (Д. Соколов); робота з дітьми та молоддю з функціональними обмеженнями (В. Слівін, В. Морозюк); робота з дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування (П. Ватаман, О. Черняк).
Кращі 22 волонтери з усіх напрямків роботи були нагороджені подарунками, придбані за сприянням міського Центру СССДМ, Славутської організації Товариство Червоного Хреста та благодійного фонду «Любов».
Щороку до волонтерського руху міста долучається все більше молоді. Молоді активісти розповідають, що мотивує їх до цього бажання допомогти іншим, можливість самоутвердитися в очах батьків та вчителів, бажання знайти нових близьких за духом друзів, отримання нових навичок і знань. Бажаємо усім членам волонтерського руху міста і надалі продовжувати розпочату добру справу, яка слугує прикладом для наслідування усій нашій славутській громаді.
О. Максимчук, керівник «Школи волонтерів»

Розміщенно в Без категорії