Таборування волонтерів

25 – 29 липня відбулась поїздка волонтерів Славутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до оздоровчого табору “Чайка” Кам’янець – Подільського району. У триденному таборуванні приймали участь п’ять волонтерів молодіжного клубу «Чойс»: Андрій Губійчук, Ольга Нечипорук, Олександр Качковський, Іванна Бездиханюк та керівник клубу Артем Ільїн.
Кожний день у таборі був насичений цікавими знайомствами, різноманітніми тренінгами, конкурсами, іграми, спортивними змаганнями, походами та багато чим іншим. У заходах приймало участь близько п’ятидесяти волонтерів з різних районів Хмельниччини, серед яких славутсьскі представники волонтерського руху продемонстрували високий рівень організації та підготовки.
Крім активного відпочинку, період таборування подарував волонтерам можливість представити свою волонтерську діяльність, а також познайомити усіх із їх напрямками роботи. Учасники таборування підготували кілька творчих номерів у вигляді танців, пісень та цікавих конкурсів. Усі присутні на таборуванні волонтери мали можливість прослухати профілактичну лекцію «Закоханість та справжня любов», підготовлена представниками волонтерського руху нашого міста та керівником молодіжного клубу «Чойс» Артемом Ільїном. Волонтери нашого міста за активну роботу в таборі отримали цінні призи та свідоцтва учасника таборувань керівників волонтерських загонів області ‘Я волонтер – і це круто!’.
Участь у таборуванні подарувала юним волонтерам багато нових знайомств та приємних вражень. Крім того, участь у такому заході дала змогу перейняти досвід роботи волонтерів з інших міст області та поділитися власними навиками ведення волонтерської діяльності. Подібні заходи є досить актуальними, адже роль волонтера у сучасному суспільстві дуже важлива. Завдяки таким зустрічам наша молодь збагачується новими знаннями та отримує великий досвід, що стане у пригоді під час подальшої роботи.
Щиро вдячні громадській організації Товариству підприємців «Край» за надану допомогу та сприяння в організації поїздки волонтерів до табору «Чайка».

Керівник служби волонтерів О. Максимчук

Розміщенно в Без категорії