У СЛАВУТСЬКІЙ МІСЬКІЙ ОТГ ВІДЗНАЧИЛИ ПОДВІЙНЕ СВЯТО

День Конституції України – це одне з наймолодших свят сучасної України, яке щорічно відзначається 28 червня вже 24 роки поспіль. Цьогоріч воно співпадає з іще одним святом – Днем молоді. І це символічно, адже молодь – це майбутнє нашої держави, прогресивна сила сповнена оптимізмом і невичерпною енергією.

Напередодні, 26 червня,у міському Палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт, приурочені вищезазначеним подіям.

З нагоди свят до присутніх звернувся міський голова Василь Сидор, який наголосив на тому, що Основний Закон держави, його дотримання є важливим для розвитку кожної громади та країни загалом.  Та зазначив, що тільки тоді, коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека будуть визнані дійсно найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою.

Звертаючись до молодого покоління Василь Богданович наголосив на тому, що молодь – це сила, за якою майбутнє нашої громади  та подякував молодим людям за їх вклад в розбудову Української держави.

У цей святковий день міський очільник побажав усім великого людського щастя, світлої долі, фізичної та духовної сили, упевненості в завтрашньому дні.

За високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі Славутської ОТГ, захист інтересів працівників освітньої галузі, активну громадянську позицію відзнакою виконавчого комітету Славутської міської ради «Знак пошани» нагородили Зою Сиропятову.

За високі показники в роботі, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, професіоналізм та з нагоди Дня Конституції Україниграмотами виконавчого комітету Славутської міської ради нагородили Ганну Творисюк, Юрія Гаптара, Миколу Якимця, Лідію Кот, Костянтина Поліщука, Йосипа Закревського, Івана Сачука, Наталію Цепінь, Геннадія Тимчука, Бориса Загрубського, Сергія Гіжицького, Івана Левосюка, Богдана Мельника, Олександра Василюка та Валентину Каленюк. Грамотою Хмельницької обласної ради нагородили Тетяну Музалевську. Подяку Хмельницької обласної ради оголосили Сергію Смерніну.

З нагоди Дня молоді відповідними грамотами нагородили активних членів молодіжної ради: Іванну Холод, Наталію Остапчук та Валерію Олійник.

По завершенню офіційної частини заходу присутніх у залі порадували своєю творчістю колективи Славутської міської ОТГ – міського Палацу культури та Дитячої школи мистецтв.

Пресслужба Славутського МВК.