КП «СЛАВУТА-СЕРВІС» ПРО ДОРОГИ У МІСТІ

Одним із напрямків діяльності комунального підприємства «Славута-Сервіс» є підтримка в належному стані вулично-дорожньої мережі. Там, де поки що не заплановане асфальтування, силами підприємства проводиться профілювання вулиць з ґрунтовим покриттям, або грейдерування. Такі роботи дозволяють вирівняти ґрунтові дороги з додатковим підсипанням нового матеріалу, при цьому отримати досить тверде покриття.

«Грейдерування вулиць нашого міста, а віднедавна й території сіл Варварівка та Голики, проводиться систематично. На жаль, нестриятливі погодні умови не дозволили нам виконати той обсяг робіт, який ми запланували», – розпочала розмову головний інженер КП «Славута-Сервіс» Алла Ластовецька. – Дощова весна та часті грози влітку суттєво вплинули на плани підприємства щодо ямкового ремонту та грейдерування. Проте, силами комунального підприємства поетапно роботи виконуються. Так, на днях проведено ямковий ремонт на вул. Миру, Б. Хмельницького, частково на Козацькій. Найближчим часом такі роботи проведемо на вулицях Здоровʼя, Острозька, Козацькій. Виконано грейдерування у мікрорайоні «Південний» (Лермонтова, Джерельна), проведено підсипку на вул. Шевченка, що у мікрорайоні «Мокроволя». Нещодавно прогрейдеровано вул. Ізяславська біля буд. 13,14. Такі роботи виконані і на вул. Я. Мудрого. Наступного тижня приступимо до профілювання вулиць Сокола, Кутузова, Ватутіна, Грушевського, М. Лисенко, Зелена, Паперника і т.д. Загалом при відповідному температурному режимі грейдеруємо дороги в середньому кожні 3-4 тижні відповідно до плану робіт».

«Просимо жителів нашої громади не ображатися – ми знаємо про проблемні ділянки, але зробити все і одразу не можемо. Тим більше, що за сприятливої погоди дорога після грейдерування протримається у нормальному стані 3-4 тижні, а після дощів, особливо злив, одразу рясніють лунки», – звернулася до славутчан Алла Вікторівна. – Попереду багато роботи і вулиць, які на нас «чекають». Зі свого боку просимо славутчан надавати свої пропозиції, які можна надсилати на електронну адресу підприємства – kpslavutaservice@ukr.net або ж телефонуйте за номером 0680698882 (диспетчер підприємства).

Пресслужба Славутського МВК за інформацією КП «Славута-Сервіс»