СЛАВУТА ЗА ТИЖДЕНЬ

27 січня у виконавчому комітеті Славутської міської ради відбулася чергова оперативна нарада із керівниками комунальних підприємств та установ міста, під час якої міські служби звітували про хід виконання робіт протягом минулого тижня, інформували про головні події, спільно обговорювали проблемні питання та плани на наступний тиждень.  

Славутське ВП ГУНП в Хмельницькій області

За минулий тиждень на території міста було зареєстровано 97 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з яких 9 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань (3 крадіжки, 1 злочин відносно працівників поліції, 1 факт незаконного заволодіння транспортним засобом, нанесення тілесні ушкодження, 1 факт виявлення опізнаного трупа). Працівниками ВП ГУНП в Хмельницькій області було складено 76 адмінпротоколів та постанов, з них по місту – 49. Загалом притягнуто до відповідальності по місту 47 осіб.   

Славутська ЦРЛ

Протягом тижня госпіталізовано 215 хворих, з них прооперовано – 24, для 45-ти надано допомогу у відділенні невідкладної медичної допомоги. Швидкою здійснено 26 виїздів. Станом на ранок 27 січня у відділеннях Славутської ЦРЛ перебувало 248 хворих, в тому числі 3 – в реанімаційному відділенні.

Славутський Центр ПМСД

Наразі зросла кількість хворих на ГРВІ, головним чином серед дітей шкільного віку. На щастя, зберігається стабільна ситуація щодо захворюваності на грип.

Працівниками РС ГУ ДСНС в Хмельницькій області ліквідовано займання транспортного засобу у м. Славута. Причина – коротке замикання проводки.

Головний архітектор міста Віктор Гедзюк обговорив із присутніми проєкт містобудівної документації «Детальний план території в районі мікрорайону “Сонячний” (незабудована територія) в місті Славута Хмельницької області», а саме проходження магістральних мереж, врахування яких важливе при плануванні цієї території (детально ознайомитися із проєктом можна на офіційному сайті міста – https://slavuta-mvk.gov.ua/ – у рубриці «Оголошення»).

Загалом комунальні підприємства міста працювали у штатному режимі, без надзвичайних ситуацій. У найближчому часі продовжаться роботи із заміни світильників вуличного освітлення на енергозберігаючі, ямкового ремонту холодним асфальтом, підсипки вулиць та доріг, зрізання аварійних дерев, гілок, збору використаних новорічних дерев та їх подальша утилізація, встановлення контейнерів по місту під ПЕТ тощо.

Підсумовуючи нараду, міський голова Василь Сидор наголосив на важливості оперативного реагування з боку представників присутніх служб на проблемні питання та звернення громадян, їх вирішення, а також виконанні поставлених завдань, серед яких головне – забезпечення безперебійного та якісного надання послуг.

Прес-служба Славутського МВК