ПРО ІНВЕСТИЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ СЛАВУТИ ПОЧУЛИ У ФРАНЦІЇ

Міський голова Славути, голова Хмельницького РВ АМУ Василь Сидор на запрошення Асоціації міст України бере участь у робочому семінарі Східного партнерства, який проходить в м. Орлеан (Франція).

Захід організовується в рамках спільної угоди між Асоціацією міст України, Французькою асоціацією органів місцевого самоврядування та Асоціацією міст Польщі. Головна мета – сприяння зустрічам та обміну передовими практиками між французькими, польськими та українськими органами місцевої влади, покращення відносин між місцевими і регіональними органами влади цих країн.

Зустріч організовується за підтримки Міністерства закордонних справ Франції та Європейської Комісії в рамках Стратегічного партнерства, підписаного з проектом ради Європейських муніципалітетів та регіонів «ПЛАТФОРМА».

Участь у таких заходах – це не лише здобуття цінного досвіду, але й популяризація своєї територіальної громади на міжнародному рівні. Так, у своєму виступі Василь Сидор презентував високі інвестиційні можливості Славути та вигідні умови для інвесторів.

Прес-служба Славутського МВК

2 thoughts on “ПРО ІНВЕСТИЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ СЛАВУТИ ПОЧУЛИ У ФРАНЦІЇ

Comments are closed.