«ПОВІР У МРІЮ»

Таку назву носив благодійний концерт, який відбувся 17 січня у міському Палаці культури.

На меті заходу – збір коштів для подальшого лікування та реабілітації шестирічної славутчанки Вероніки Семенюк. Заради цієї благородної місії керівники гуртків міського Палацу культури разом зі своїми вихованцями організували концертну програму, щоб не залишити нікого байдужим до чужої біди.

У концерті взяли участь всі дитячі колективи мистецького закладу: хореографічні студії «Смайлик» та «Тріумф»; ансамбль сучасного танцю «Фрістайл»; ансамбль стилізованого народного танцю «Гердан» та «Асорті»; наймолодша хореографічна студія розвитку «Калейдоскоп». Неймовірну атмосферу і шалені посмішки створила студія оригінального жанру «Клоун – Арт» і драматична студія «Арлекіно».  Також свою творчість подарували вихованці вокальної студії «Феєрверк» (Яна Костюк, Нікіта Ішмуратов, Іван Пилипей, Дарина Конончук, Аліна Заремська, Ірина Оніщук) і доповнив враження вокальний ансамбль «Сувенір».

По закінченню концерту ми почули слова вдячності мами дівчинки Ольги Петрівни за допомогу їхній сім’ї в такий важкий час. Спільними зусиллями вдалося зібрати 14 200 грн.

Ми маємо надію що в подальшому дівчинка зможе вільно почуватися в суспільстві і хвороба не буде прогресувати. Бажаємо для Вероніки мати щасливе дитинство наповнене радістю і позитивними емоціями.

Пресслужба Славутського МВК за інформацією міського Палацу культури