МРІЯ, ЯКА СТАЛА РЕАЛЬНІСТЮ

У неділю, 19 січня, в селі Голики Славутської ОТГ відбулася історична культурна подія – відкриття реконструйованого сільського клубу та бібліотеки.

У селі клуб – це осередок культури і відпочинку, де можна збиратися, багато чому навчитися, передавати свій досвід, співати пісні, танцювати, вишивати, плести, шити, створювати своїми руками чарівну красу. Це місце, де кожен матиме можливість поринути у світ прекрасного, розвивати свої творчі здібності та отримувати задоволення від мистецтва.

Обряд освячення приміщення клубу здійснив місцевий священник, отець Іван.

Для того, щоб розділити радість від такої довгоочікуваної миті як відкриття сільського клубу, на урочисту подію завітали численні гості: міський голова Славути Василь Сидор, заступник міського голови Ігор Піголь, радник міського голови Роман Бачинський, начальник управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради Сергій Сакалюк, працівники Варварівської сільської ради, творчі колективи Голицького клубу та Славутського міського Палацу культури,  гості та жителі сіл Варварівка та Голики.

Початок роботи оновленого закладу відзначили святковим концертом за участю талановитих дітей, аматорів, місцевих колективів та запрошених гуртів, а саме: самодіяльного колективу «Голичаночка», солістки Голицького клубу Вікторії Стельмашук, народних аматорських театру пісні «Сусіди» та хореографічного колективу «Оксамит» міського Палацу культури, дитячого ансамблю «Струмочок», вихованців школи козацьких єдиноборств «Роксоланія» (м. Рівне) Юрія та Павла Шпака, Едуарда Мішака.

Привітав присутніх з визначною подією голова Славутської об’єднаної територіальної громади Василь Сидор:

  • Одним із наших головних завдань було відродити клуб, щоб жителі сіл Голики та Варварівка не лише відчували повагу до себе, а й усвідомили, що вони повинні мати доступ до усіх послуг і мають право жити не гірше, ніж живуть люди у містах. Дуже хочеться, аби люди пишалися розвитком своєї місцевості, щоб залишалися жити в селах, бо якщо створити певні блага, подбати про кращі умови, надання якісних культурно-просвітницьких послуг, то усі прагнутимуть тут жити і народжувати дітей. Наше стратегічне завдання було створити умови для навчання та щоб люди мали місце – храм культури, мистецтва, де можна буде збиратися, займатися, презентувати себе. Крок за кроком ми спільно йшли до втілення цього задуму. Цей шлях був непростим, але ми його подолали і сьогодні маємо можливість насолоджуватися цією непересічною подією.

«Сьогодні відбувається подія, яка має для нас неабияке значення, адже ми відзначаємо друге народження нашого сільського клубу та бібліотеки, – вітаючи гостей свята, продовжив виконуючий обов’язки старости сіл Варварівка та Голики Василь Конченко. Це плід нашої співпраці із Славутською міською радою. За зовсім короткий період часу ми маємо багато проєктів втілених в життя – це і благоустрій, і школа, і клуб. Це радість для усіх:  дітей, молоді та людей старшого віку. У ході капітального ремонту було встановлено електроопалення, підвісні стелі, вирівняно та пофарбовано стіни, укладено підлогу, виконано оздоблювальні роботи, придбано акустичну апаратуру та інше обладнання, встановлено дверні блоки. Залишилося лише виконати благоустрій прилеглої до приміщення території та утеплити будівлю. Сьогодні приміщення клубу не впізнати. Відтепер жителі сіл матимуть змогу в комфортних умовах проводити святкові заходи та дозвілля».

На завершення заходу слова щирої вдячності за дієву підтримку міському голові Славути Василю Сидору, виконуючому обов’язки старости сіл Варварівка та Голики Василю Конченко та начальнику управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради Сергію Сакалюку висловила завідувачка Голицького клубу Людмила Шпак.

Своїми емоціями та враженнями поділилися також жителі громади:

Валентина Стельмашук: «На заклади культури в усі часи покладалася велика відповідальність, адже вони покликані нести просвітлення, збагачувати людину духовно, плекати патріотизм та утверджувати національні інтереси. Усі з нетерпінням чекали на відкриття сільського клубу та бібліотеки. І ось, нарешті довгоочікувана мрія збулася».

Софія Бродюк: «Сьогодні у нас відбулася прекрасна подія. Сподіватимемося, що відтепер ніколи не стихатимуть мелодії українських пісень, рідне слово та запальні танці. Віримо в те, що клуб стане центром культурно-громадського життя села, який буде збирати дітей, молодь, старше покоління,  де завжди лунатиме українська пісня та розвиватиметься українська культура».

Бажаємо жителям сіл Голики та Варварівка добра, злагоди, любові та віри у краще майбутнє.   

Пресслужба Славутського МВК

One thought on “МРІЯ, ЯКА СТАЛА РЕАЛЬНІСТЮ

Comments are closed.