СЛАВУТА ЗА ТИЖДЕНЬ

У понеділок, 20 січня, у виконавчому комітеті Славутської міської ради відбулася чергова оперативна нарада із керівниками комунальних підприємств та установ міста, під час якої міські служби звітували про хід виконання робіт протягом минулого тижня, інформували про головні події, спільно обговорювали проблемні питання та плани на наступний період.  

Славутське ВП ГУНП в Хмельницькій області

За минулий тиждень на території міста було зареєстровано 103 заяви та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з яких 11 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань (2 крадіжки, виявлення наркотичної речовини, ДТП з травмованими особами). Працівниками ВП ГУНП в Хмельницькій області було складено 67 адмінпротоколів та постанов, з них по місту – 47. Загалом притягнуто до відповідальності по місту 37 осіб.   

Славутська ЦРЛ

Протягом тижня госпіталізовано 204 хворих, з них прооперовано – 24, для 49-ти надано допомогу у відділенні невідкладної медичної допомоги. Швидкою здійснено 29 виїзд. Станом на ранок 20 січня у відділеннях Славутської ЦРЛ перебувало 232 хворих, в тому числі 2 – в реанімаційному відділенні.

Працівниками РС ГУ ДСНС в Хмельницькій області ліквідовано пожежу Славутському районі.

Комунальні підприємства міста загалом працювали у штатному режимі, працювали над забезпеченням безперебійного надання послуг населенню з водопостачання та водовідведення, теплопостачання та вивозу сміття. У найближчому часі продовжаться роботи із ямкового ремонту холодним асфальтом, підсипки вулиць та доріг, зрізання аварійних дерев, гілок, їх подальша утилізація, демонтаж новорічної ялинки та іллюмінації. Триває демонтаж старих деревʼяних опор вуличного освітлення працівниками Славутського РЕМ.  

Підсумовуючи нараду, міський голова Василь Сидор наголосив на важливості оперативного реагування з боку представників присутніх служб на проблемні питання та звернення громадян, їх вирішення, а також виконанні поставлених завдань.

Прес-служба Славутського МВК