ОПЕРАТИВКА УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Протягом минулого тижня, з 13.01.2020 – 20.01.2020 року, працівники КП «Славутське УВКГ» працювали над:

1. Ремонтом обладнання свердловини № 9 водозабору «Південний». Зокрема проведено чистку труб та насосів від утворених відкладень. У результаті зросла продуктивність видобутку води із свердловини.

2. Гідродинамічною установкою «AQUA JET» проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації на вул. Гвардійська та Садова, а також усунення особливо складного затору каналізації у самопливному каналізаційному колекторі діаметром 300 мм. на вул. Чкалова, 22.

3. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки  каналізаційних мереж на вулицях: Ізяславська, Сокола, Перемоги, Козацька, Здоров’я, Чкалова, Привокзальна, Лісна, Миру та ін.

4. Внаслідок пориву чавунної труби водогону діаметром 75 мм на вул. О. Кошового, 17 було здійснено ремонт великої складності.

5. Проведено заварювання свищів, заміна ділянки труби водовидобувної колони, свердловини № 12 водозабору «Південний».

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 32 – для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби 096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ