ВАС ОБРАВ НАРОД: НЕ ПІДВЕДІТЬ

Шановні народні депутати України! Незабаром на календарі 16 січня…

Це важливий день, коли б не завадило поміркувати про те, чому нас навчило 16 січня 2014 року і до чого призвело.

16 січня 2014 року Верховна Рада прийняла так звані «диктаторські закони Януковича», що стало приводом для гострої міжнародної критики, протестів і зміни влади. Закони були ухвалені з грубим порушенням регламенту і законодавчої процедури та, попри гостру критику без обговорення, а їхні тексти стали доступні тільки після того, як депутати за них проголосували.

Ці законодавчі акти обмежували права громадян, надавали органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту і мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство.

Після чого нова влада Петра Порошенка, яка прийшла на заміну попередньої, ініціювала і повторила не тільки абсолютну більшість з них, а й прийняла акти, які також порушували і звужували цивільні права і свободи українців.

Шановні депутати! Вас обрала більшість і ви повинні виправдати довіру людей.

Усі ми сьогодні спостерігаємо негатив з прийняттям закону про землю, внесенням змін до Конституції України, через які втрачається право людей на державну допомогу, освіту, медицину тощо.

Маючи гіркий досвід попередньої влади, закликаємо підходити до прийняття законодавчих актів виважено, та,  в першу чергу консультуючись з громадянами, не забуваючи про те, що саме вони надали вам владу.

Перш ніж голосувати за антинародні антиконституційні рішення подумайте про наслідки. З повагою – голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, міський голова м. Славути  Василь Сидор