ПРОДАЖ ЗЕМЛІ – ЦЕ ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Голові Верховної Ради України

Разумкову Д. О.

Народним депутатам України

Народному депутату України

Жмеренецькому О. С.

Нагадаємо, 13 листопада Рада ухвалила закон про ринок землі в першому читанні. Документ підтримали 240 народних депутатів. Зокрема, нардепи прийняли за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Документ зареєстровано за № 2178-10.

І хоча автори урядового проєкту вважають, що документ має сформувати законодавче поле для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення, ми розуміємо, чим може обернутися прийняття закону про землю – пряме знищення українців як нації та запуску  революційного процесу.  

А що далі? А далі після ринку землі буде прийнятий закон проте, хто володіє землею – володіє надрами. А далі? …

Вся підступна суть – кількість землі для продажу в одні руки, а це – 10 тисяч гектарів. А чи дістанеться хоч один гектар, який буде продано, українському селянинові чи дрібним фермерам? Доля українського села і держави в цілому залежить від того, яку модель земельного ринку в законодавстві буде закладено.

Має право на життя і заслуговує на увагу думка українських вчених – економістів, землевпорядників, грунтознавців та інших фахівців, що в залежності від напрямку агровиробництва, оптимальні розміри фермерського господарства можуть коливатися від 60 до 450 га і не більше. Але при умові, що ці господарства працюють на цій землі, зареєстровані у громадах.

Чому сьогодні депутати так квапляться прийняти закон «Про ринок землі»? Певно, що у них є свої інтереси і поставлені конкретні завдання, адже є набагато важливіші проблеми. Це спланована, підступна, убивча акція для українського народу. Жоден депутат сьогодні не може приймати рішення, не маючи погодження виборців. Бо згідно зі статтею 13 Конституції України земля та її надра в межах території України є об’єктами права власності Українського народу.

Забезпечте прийдешнім поколінням українців право проживати на своїй, Богом даній, землі!

Голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, міський голова м. Славути  Василь Сидор