ОПЕРАТИВКА УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Працівниками УВКГ з 23.12 – 30.12.2019 року були виконані наступні роботи:

1. 28 грудня 2019 року, о 19 год. 30 хв., з вини енергопостачальної організації відбулось відключення електроенергії від водонасосної станції № 2 (ВНС-2). Як наслідок Славута близько 30 хв. не мала води у водогінній мережі.

2. Тривають роботи із будівництва каналізаційних мереж у мікрорайоні «Південний». За минулий тиждень прокладено 66 метрів каналізаційної мережі діаметром 200мм., змонтовано два колодці інженерних комунікацій.

3. На свердловині № 11 водозабору «Південний» було проведено ремонт електрообладнання.

4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації на вулиці Сокола.

5. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Ізяславська, Перемоги, Зарічна, Садова та ін.

6. На каналізаційно-насосній станції № 5 проведена ревізія обладнання.

7. Внаслідок виникнення свища у стальній трубі підвідного водогону діаметром 100 мм., на вулиці Козацька, 31 були проведені складні аварійно-відновлювальні роботи.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 39 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено дванадцять виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією КП «Славутське УВКГ»