МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЛАВУТИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ІI-му ФОРУМІ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ УКРАЇНИ

3-4 грудня у Києві проходить комплексний захід «Українські індустріальні дні» за сприяння Торгово-промислової палати України, спільно з Міністерством економіки, іншими органами виконавчої влади, міжнародних організацій (UNIDO, GIZ) та ділових кіл, місцевих органів влади тощо.

Цей захід об’єднує проведення II Форуму індустріальних парків України (3 грудня) та III конференції «Нова індустріалізація» (4 грудня).

Його головною метою є синергія влади та бізнесу щодо побудови в Україні інноваційної промислово-аграрної моделі економічного розвитку.

Акцентами заходів Форуму індустріальних парків є розкриття потенціалу такого інструменту економічного та промислового розвитку країни як індустріальні парки та еко-парки, у тому числі з урахуванням досвіду їх функціонування в провідних країнах світу, зокрема, у країнах-сусідах України.

Під час заходу значна увага була приділена практичним питанням удосконалення законодавства в цій сфері, досвіду регіонального та місцевого розвитку індустріальних парків, можливостям вирішення актуальних питань з фінансування проектів ІП та надання допомоги з підключенням до енергетичних мереж та розбудови транспортної інфраструктури, використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, залучення приватних інвестицій в інвестиційні проекти ІП тощо.

Міський голова Василь Сидор презентував учасникам Форуму Індустріальний парк «Славута», наголошуючи, що наше місто відкрите для інвесторів. Також були запропоновані конкретні пропозиції щодо можливості обʼєднання зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування, потенційних інвесторів для відновлення економічного потенціалу регіону.  

Прес-служба Славутського МВК