28 ПРОЄКТІВ СЛАВУТА ПОДАЛА НА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС СТАЛОГО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

У серпні минулого року стартував обласний конкурс мікропроєктів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017-2020 роки. Суть конкурсу – активізація громад через реалізацію соціально значимих проєктів.

Участь у конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи (за попередньою згодою відповідного органу місцевого самоврядування), сільські, селищні, міські ради, а також ради об’єднаних територіальних громад. Загальна кошторисна вартість мікропроєкту не може перевищувати 300 тисяч гривень.

У 2018 році Славута подала 12 проєктів, три з яких стали переможцями конкурсу, це: «Створення громадського простору «Сквер Пам’яті» по вулиці  Соборності в місті Славута»; «Вуличні тренажери для дошкільнят в аспекті інклюзивної освіти»; «Система управління чергою як один із інструментів електронного врядування в Центрі надання адміністративних послуг».

Цьогоріч спеціалістами структурних підрозділів виконавчого комітету Славутської міської ради було підготовлено та подано на конкурс 28 проєктів (див. таблицю, що нижче).

Відповідне рішення, а саме «Про участь у 2019 році в обласному конкурсі мікропроєктів сталого місцевого розвитку Хмельницької області на 2017-2020 роки» одноголосно схвалили депутати Славутської міської ради на сьогоднішньому засіданні сесії.

Про подальшу долю проєктів буде відомо після розгляду їх конкурсною радою, про що також буде повідомлено згодом.  

Прес-служба Славутського МВК