ПОСВЯТА В «МАЛЮКИ»

27 листопада у міському Палаці культури відбулася посвята наймолодших вихованців Будинку дитячої творчості, які займаються у клубі «Малюк».

Розважали та створювали казковий настрій для малят відомі персонажі – Білосніжка, Міккі, Попелюшка та інші.

А доказом результативної роботи педагогів була цікава програма, головні герої якої – вихованці закладу – демонстрували присутнім незабутні танцювальні номери, пісенні композиції та інші вміння.

Концерт, який влаштували юні таланти разом із своїми наставниками, став для гостей незабутньою подорожжю у світ дива та щасливого дитинства. Приємно було спостерігати за батьками дітей, котрі безмежно раділи новим досягненням своїх синів та донечок.

Як завжди, прийшов підтримати малюків міський голова Василь Сидор, який, користуючись нагодою, звернувся до батьків: «Я всім раджу, коли у вас поганий настрій, або ж щось не виходить, завжди приходьте на виступи дітей Будинку дитячої творчості. І ви зрозумієте в чому сенс життя. Я впевнений, що  через зовсім невеликий проміжок часу ми вже бачитимемо діток уже професіоналами на цій сцені».

Заступник директора Будинку дитячої творчості Людмила Задворна також привітала усіх із прекрасною подією: «Раді вітати вас на нашому святі – святі щирих дитячих посмішок. Приємно бачити у нашому залі люблячих батьків, дідусів та бабусь, які прийшли сьогодні підтримати маленьких талановитих зірочок».

За традицією, щоб малюки відчули себе справжніми гуртківцями БДТ, кожній дитині було вручено значки з логотипом клубу «Малюк». Дітки в свою чергу давали клятву малюка, обіцяючи не запізнюватися на заняття, бути дружніми та веселими, любити Україну.

P.S. Ми бажаємо викладачам, які щоденно дарують дітям частинку своєї душі та серця, створюють комфортні умови для навчання та розвитку маленьких особистостей витримки, терпіння, незгасимої енергії, квітучого здоровʼя, нових здобутків та перемог!

Прес-служба Славутського МВК