ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ ДІЄ

У Славуті успішно реалізовуються проєкти, які стали кращими під час голосування містян у 2018 році.

Минулого року славутчани подали 20 проєктів, із них 13 пройшли попередню модерацію, отримали позитивні оцінки та були допущені до голосування; на останній сесії міськради 7 проєктів було затверджено в рамках «Громадського бюджету Славутської міської ОТГ на 2020 рік»

Нагадаємо, що нещодавно у рамках Громадського бюджету було реалізовано проєкти «Капітальний ремонт огорожі ЗОШ №4» та «Острівець здоров’я. Встановлення спортивних та ігрових споруд для дітей та дорослих» на вул. Паперника.

Днями втілено у життя ще один проєкт Бюджету участі – «Придбання малька для подальшої очистки від водоростей і намулу, покращення екологічного стану і кисневого балансу, збільшення рибних запасів водойми річки Утка» (загальна вартість 80 тис. грн), автор якого Руслан Козловський.

У водойму річки було запущено більше 1000 кг малька риби (коропа, білого амура та товстолоба).

Як запевняє автор проєкту, це дозволить значно покращити екологічний стан та кисневий баланс водойми, призведе до збільшення рибних запасів річки та гармонійної взаємодії суспільства і природи.

Короткий опис проекту: водойми річки  зариблюється мальком риби білий амур, короп, товстолоб.  Білий амур чистить водойму від водоростей, короп переробляє намул, товстолоб фільтрує воду.

Прес-служба Славутського МВК