ДО ВІДОМА СЛАВУТЧАН

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, на що повідомляємо наступне.

У звʼязку із потеплінням КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до середньодобової температури, а не пікової температури протягом дня.

Важливо відмітити, що робота котелень – це складний технологічний процес, так як більшість діючих котлів високопотужні. Тому вимкнення опалення, так само як і його старт, займає чимало часу. Враховуючи, що загальна протяжність тепломереж складає близько 47 км., відновлення циркуляції тепла в мережах може проходити 5-7 днів.

Тимчасові дії із призупинення теплопостачання можуть стати причиною порушень у мережі та призвести до значних енерговитрат.

На запуск агрегатів витрачається велика кількість теплоносія. Відтак припинення подачі тепла в будинки у зв’язку з тимчасовою теплою погодою, а за тим – новий запуск котелень значно сильніше відобразиться у “платіжках”, які мешканці міста отримають в кінці місяця.

Окрім цього, не потрібно забувати й про те, що у місті функціонують садочки та школи, а також інші заклади соціальної сфери, які залежні від централізованого опалення. 

Припиняти подачу тепла в будинки недоцільно як з економічної, так і з технічної точки зору. Тому наразі значно доцільніше утримувати температуру в мережах на мінімальному рівні, ніж повністю вимикати подачу тепла.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією КП «Славутське ЖКО»