ОПЕРАТИВКА УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Протягом минулого тижня, з 28.10 по 04.11.2019 року, працівники КП «Славутське УВКГ» виконали ряд робіт, а саме:

1. Ліквідація аварійної ситуації на вулиці Сокола, 9, де стався  виток води з-під землі. Як з’ясувалось, лопнула чавунна труба магістрального водогону діаметром 250 мм. На жаль, для усунення аварії довелося на 55 хвилин припинити подачу води для жителів міста. Загалом складні ремонтно- відновлювальні роботи були завершені за 3 години.

2. Проведено роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Здоров’я, Сокола, Миру та ін.. 

3. Внаслідок  тривалої експлуатації, на вул. Козацька, 50, вийшли з ладу 15 метрів стальних труб. Були проведені аварійно-ремонтні роботи, прокладено 15 метрів нової поліетиленової труби (ПЕ).  

4. Гідродинамічною установкою «Аква-Джет» усунено особливо складні затори каналізації на вулицях Лісна, Перемоги.

5. На вул. Острозька, 54  проведено заміну 5 метрів сталевих труб підвідного водопроводу на нові поліетиленової напірні труби водогону ПВХ (полівінілхлоридну)  діаметром 160 мм.

6. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування свердловин  № 7, 8, 9, 10, 11, 14 водозабору «Південний».

7. Внаслідок виникнення свища у стальній трубі підвідного водогону діаметром 76 мм. на вулиці Суворова, 51 були проведені складні аварійно-відновлювальні роботи.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 10 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 23 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

У вихідні дні аварійними бригадми було здійснено три виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та три  – водогінних.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ