ІЗ СЕСІЙНОЇ ЗАЛИ

1 листопада відбулося засідання сесії Славутської міської ради.

Розпочалося воно прийняттям рішення про дострокове припинення повноваження депутата Юрія Галія, у зв’язку з його особистою заявою. Далі зупинилися на бюджетних питаннях, з яких прийняли до уваги звіт про виконання міського кошторису за 9 місяців та внесли зміни до бюджету.

Також депутати затвердили проекти переможців в рамках «Громадського бюджету Славутської міської ОТГ на 2020 рік», а саме:

– «Дитячий майданчик для розваг та відпочинку по вул. Лісна, 13»;

 – «Облаштування мініфутбольного майданчика розміром 20мх40м»;

-«Облаштування майданчика для дитячих візочків та велосипедів біля Славутської АЗП-СМ №2 та облаштування дитячого майданчика»;

– «Облаштування дитячого майданчика та майданчика для дитячих візочків і велосипедів біля Славутської АЗП-СМ №3»;

-«Спорт для всіх: від великих до малих»;

– «Створення інформаційно-комунікаційного майданчика»;

– «Кінотеатр просто неба в міському парку».

Підтримали і прийняли з деякими доповненнями звернення депутатів Нетішинської міської ради щодо необхідності зменшення тарифу на електроенергію, встановивши його на рівні 50 відсотків для споживачів, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій.

Внесли депутати зміни до структури управління соціального захисту населення, положення про старосту, доповнили перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, розглянули земельні та інші питання.

Не прийняли депутати рішення «Про погодження списання з балансу КП «Славутське ЖКО» багатоквартирних будинків м. Славута Хмельницької області».

Дискутували депутати при обговоренні електронної петиції щодо заборони в місті роботи пересувних цирків та зоопарків з використанням диких та екзотичних тварин. Погоджуючись з тим, що вимога активістів, які готували петицію є цілком слушною, міська рада не має повноважень накласти заборону. Петицію депутати відхилили, але роботу у цьому напрямку продовжать.

У різному міський голова поінформував про результати зустрічі міських голів із Прем’єр – міністром України та урядовцями, які, на жаль, не змогли дати відповіді на питання, що найбільше турбують громади: ціна газу, фінансування освіти, медицини та її реформування. Щодо останнього питання, головний лікар Славутської центральної районної лікарні Віктор Іващук доповів про стан  вирішення питання щодо подальшої діяльності лікарні. А його колега, головний лікар Нетішинського медзакладу, депутат Славутської міськради Василь Пословський говорив про актуальність проблеми розвитку медичної галузі у зоні спостереження.

На завершення засідання начальник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк доповів про початок опалювального сезону та відповів на запитання депутатів.

Прес-служба Славутського МВК