МІСЬКИЙ ГОЛОВА В. СИДОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОЗШИРЕНІЙ НАРАДІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

16 жовтня на базі Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ міський відбулася розширена нарада щодо підсумків діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості за 9 місяців 2019 року та визначення основних завдань для подальшого забезпечення системної роботи щодо надання якісних соціальних послуг населенню і роботодавцям.

Участь у заході взяли керівний склад Хмельницького обласного центру зайнятості (ОЦЗ), міський голова м. Славута Василь Сидор, голова Славутської райдержадміністрації Богдан Маршук, голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк, голова Крупецької об’єднаної територіальної громади Валерій Михалюк, директори філій Хмельницького ОЦЗ,  Хмельницького та Кам’янець-Подільського міських центрів зайнятості.

Після вступного слова директора Славутької філії Сергія Пономарьова, учасникам наради було презентовано роботу Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ у сфері надання якісних соціальних послуг зайнятому та незайнятому населенню, роботодавцям з використанням інформаційно-просторових секторів та нових сервісів служби зайнятості тощо.

Згодом усі присутні взяли участь у тематичній панелі, присвяченій співпраці Хмельницької обласної служби зайнятості з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та шляхам до вирішення актуальних питань зайнятості.

Обговорили основні питання підвищення рівня зайнятості та зниження рівня безробіття серед населення. Значну увагу приділили і питанню перспективи міста, району в плані розвитку інфраструктури та створення робочих місць.

Прес-служба Славутського МВК за матеріалами відділу інформаційної роботи Хмельницького ОЦЗ