ПРОБЛЕМА ІНДИВІДУАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ: ЧОМУ НІЧОГО НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ?

Згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавчим комітетом були надані рекомендації та проведено відключення від мереж централізованого опалення будинків за адресою Ізяславська, 3 та Садова, 1.

На превеликий жаль усі митарства закінчилися безрезультатно, оскільки 1 липня  набрав чинності новий ДБН В.2.5.-20:2018 «Газопостачання», згідно якого дозволяють розміщувати газові котли в індивідуальних житлових будинках та багатоквартирних житлових будинках лише до трьох поверхів.

Люди не отримали технічних умов і звернулися до міського очільника Василя Сидора з проханням терміново провести нараду. Оперативно була скликана і проведена нарада із представниками Славутського РЕМ, Славутської філії ПАТ «Хмельницькгаз», юридичної служби, спеціалістами та жителями будинків.

Спільно було підготовлено лист щодо термінового вирішення питання щодо надання дозволу на виготовлення технічних умов і встановлення індивідуального опалення в квартирах будинків, які відключили.

Міський голова в телефонному режимі звернувся до Народного депутата Олексія Жмеренецького з проханням організувати зустріч органів місцевого самоврядування м. Славута із міністеркою розвитку громад та територій України Альоною Бабак та іншими сторонами, зацікавленими у вирішенні даних питань. Опісля наради було підготовлено і направлено листи на вищеозначені інстанції та Народному депутату.

Ненадання дозволу на встановлення індивідуального опалення – це штучно створена проблема урядом, яка ні в якому разі не підтримується органами місцевого самоврядування та заявниками. На жаль, із зміною уряду ці питання поки не вирішуються. Необхідно внести зміни щодо того, що норми ДБН В.2.5.-20:2018 «Газопостачання» повинні стосуватися лише житлового фонду до 2019 року. Сподіваємося, що спільна зустріч і направлені листи допоможуть вирішити ці питання.  

     Прес-служба Славутського МВК

One thought on “ПРОБЛЕМА ІНДИВІДУАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ: ЧОМУ НІЧОГО НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ?

Comments are closed.