ОСВІТЯНИ СЛАВУТСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Це наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Саме в першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають свято – День працівників освіти.

З цієї нагоди 02 жовтня у Славутському міському Палаці культури відбулися урочисті заходи.

На святкування зібралась дружня освітянська родина.

Свої вітання освітнім працівникам міста, а також нещодавно приєднаних до Славути сільських громад Варварівки та Голиків висловив міський голова Василь Сидор.

  • Сьогодні чудова нагода висловити слова подяки працівникам галузі освіти, адже маємо позитивні результати роботи. У нас є чим гордитися: багато переможців конкурсів, змагань різного рівня, а це заслуга вчителів, дітей та батьків. Ми бачимо позитивну динаміку успішності наших учнів, бажання дітей розвиватися. Ми гордимося, коли наші діти виступають на цій сцені, коли привозять з-за кордону численні відзнаки та позитивні емоції, якими діляться з нами, піднімають наше місто в очах усього світу. Ми маємо сьогодні позитивну динаміку впровадження реформ освіти, які дають можливість всебічно розвиватися дитині, а вчителю – знайти та реалізувати себе. Уже можемо говорити про результати нової української школи. Ми стараємося максимально зробити так, щоб успішність була найвища. Цього року були й певні проблеми, які стосувалися впровадження профільної освіти, які головним чином вдалося вирішити. Тому окрема вдячність директорам та вчителям тих закладів, де запроваджені профільні класи за допомогу в адаптації дітей у навчальний процес нових закладів. Головне памʼятати, що наше спільне завдання – дбати про здоровʼя дітей, дати такий рівень знань, самостійності учням, щоб вони самореалізувалися та були повноцінними громадянами своєї країни.

З нагоди свята голова міста відзначив кращих із кращих працівників освітянської галузі грамотами та цінними подарунками.  

Привітала колег із прийдешнім професійним днем начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміра Перепелиця:

  • Маю за честь вітати нас усіх з професійним святом, нас, працівників найбільшої у Славутській міській ОТГ галузі, адже в освіті нашої громади зайнято 945 працівників. Нас всіх обʼєднує головна мета нашої спільної праці – допомагати вихованцям та учням пізнати навколишній світ, здобути необхідні компетентності, проявити таланти, набути моральних та духовних цінностей і обрати вірний життєвий шлях. Освітня галузь громади активно розвивається та змінюється. Наші дошкільники діляться своїми здобутками на всеукраїнському та міжнародному рівнях, спільними зусиллями впроваджується нова українська школа, змінюється старша школа, розвивається інклюзивна освіта, удосконалюється матеріальна база наших закладів. Приємно, що у нашій громаді багато активних педагогів, які усвідомлюють необхідність змін, працюють у напрямку власного саморозвитку. А це відображається на якості результатів, яка від року до року зростає.  

Також свої вітання винуватцям свята висловила голова профспілкового комітету освітян Зоя Сиропятова.

За сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління відзнаками управління освіти, профспілки освітян міста та обласної влади було нагороджено цілий ряд педагогічних працівників.

На честь свята свої творчі дарунки освітянам Славутської громади презентували талановиті колективи та викладачі Дитячої школи мистецтв, аматорський народний художній хореографічний колектив «Пролісок» районного Будинку культури, фольклорний гурт  «Перлинка» та Майя Сайпель.

Прес-служба Славутського МВК