РОЗПОЧАТО НОВИЙ СЕЗОН УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ

01 жовтня у Славуті стартував новий навчальний сезон Університету третього віку.

У залі Славутської міської бібліотеки на святковому заході зібралися як діючі слухачі Університету, так і чимало нових бажаючих долучитися до європейської системи пожиттєвої освіти та численні гості.   

«Незважаючи на те, що Університет працював не дуже довго, старт його був дуже вдалим, а заняття проходили цікаво, змістовно та корисно», – розпочала захід його ведуча Тамара Іванюк.

Відтворити спогади попереднього студентського сезону допомогла усім присутнім відео-презентація, яка нагадала як проходило навчання в Університеті від початку його відкриття до завершення студентської зміни.

Із вдячністю згадували викладачів-волонтерів, які тісно повʼязані з Університетом, а це: Василь Кузнєцов (англійська мова), Антоніна Ліщишина (прикладне мистецтво), Станіслав Ковальчук (краєзнавство), Надія Горопаха (основи компʼютерної грамотності), Людмила Ніколюк (ритмічна гімнастика), лікарі Центру ПМСД та багато інших.   

З нагоди початку навчального сезону Університету третього віку привітав його слухачів міський голова Василь Сидор:

  • Мені дуже приємно, що я маю нагоду бачити так багато людей, бажаючих навчатися. Без сумніву, це взаємно корисна справа, адже навчання – це можливість по-іншому переосмислити себе і своє життя, проявити свій потенціал, показати своїм прикладом, що життя продовжується, і ніколи не пізно навчатися та втрачати активність. Надіюся, що заняття в Університеті принесе вам багато радісних моментів та новий досвід. Зі свого боку намагатимемося зробити так, аби усі бажаючі мали нагоду відвідувати Університет.

Загалом захід пройшов в атмосфері теплоти і радості. Наразі студенти Університету третього віку із нетерпінням очікують на початок занять, які відбудуться незабаром.

Нагадаємо, що Університет третього віку – це безкоштовний навчальний заклад для людей пенсійного віку на меті якого – створення умов та сприяння всебічному розвитку людей старшого віку; організація вільного часу і культурного дозвілля; створення умов для самореалізації та розвитку їх творчих можливостей; формування принципів здорового способу життя; оволодіння новими знаннями. В Університеті працюватимуть такі основні факультети, як «Збереження здоровʼя», «Основи компʼютерної грамотності», «Краєзнавство»; серед додаткових – «Культорологія», «Іноземні мови», «Прикладне мистецтво», а також  факультативи за різноманітними напрямками.  До організації навчання людей пенсійного віку  будуть залучені (на волонтерських засадах) викладачі загальноосвітніх закладів міста, працівники медичної галузі, фахівці нетрадиційної медицини та інші.

Прес-служба Славутського МВК