СЛАВУТО, ТИ У СЕРЦІ КОЖНОГО СЛАВУТЧАНИНА! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ МІСТО!

Початок осені багатий для нашої громади на важливі та радісні свята: традиційно, 21 вересня, ми відзначаємо День міста, а 18 вересня відсвяткували першу річницю створення Славутської міської обʼєднаної територіальної громади.

Впродовж року ми усі гуртом працювали над тим, аби наше місто та територіальна громада процвітали.

Сучасна Славута – це місто перспектив і можливостей, яке за потенціалом, за потужністю підприємств, за інтелектом є лідером на теренах нашої області.

Усі досягнення, якими багата Славута, складаються з щоденної праці, знань і талантів її жителів. Тут народжуються і зростають покоління амбіційних та працелюбних людей. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо до позитивних змін. Ми – єдина і велика сім’я, яка ставить за мету створити зручні й комфортні умови для свого життя. І нам це вдається: крок за кроком Славута розбудовується, перевтілюються її вулиці, створюється сучасна інфраструктура, зʼявляються нові робочі місця.

Це дає нам підстави стверджувати, що наше місто не зупиняється на своєму розвитку, а динамічно рухається вперед. Хочеться вірити, що завдяки конструктивній співпраці усіх членів громади, така тенденція буде збережена.

У цей день ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашої Славути, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.

Слова привітання адресую молодому поколінню, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.   

Дорогі славутчани! Дякую кожному, хто працює на благо своєї сім’ї, міста, України за всі ті добрі справи, що ви зробили і робите!

Зі свого боку я, як міський голова, виконавчий комітет та міська рада будемо працювати над реалізацією визначених стратегічних цілей міста: підвищенням якості життя, розвитком малого та середнього бізнесу у громаді, енергоефективністю, енергозбереженням і екологією.

У День міста та нашого престольного свята Різдва Пресвятої Богородиці від усієї душі бажаю всім нам миру, здоров’я, справжнього людського щастя, достатку і Божого благословення!

Пам’ятаймо, що в єдності ми ладні подолати будь-які негаразди. Україна, за яку бореться весь її народ, – непереможна!

Любіть своє місто, гордіться його минулим, творіть сьогодення, щоб бути щасливим у  майбутньому, посміхайтеся, робіть добрі справи, і памʼятайте – ми творимо місто РАЗОМ! Зі святом!

Ваш міський голова – Василь Сидор