ЦІКАВІ ОГОЛОШЕННЯ ДО ДНЯ МІСТА СЛАВУТИ!

Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради запрошує взяти активну участь у святковій ході з нагоди Дня міста  родини близнюків, двійнят, трійнят усіх вікових груп.

Хода відбудеться 21 вересня 2019 року о 15.00.

Бажаючих стати учасниками святкового дійства просимо направляти заявки на електронну адресу: slavuta_mvo@meta.ua  з позначкою ( Хода близнюків)  до 13 вересня 2019 р. В заявці вказати прізвище родини, вік дітей, контактний номер телефону.

Контактна особа: Перуцька Жанна Ігорівна ( 097327 1418). Чекаємо на Вас!

***

Запрошуємо творчі, спортивні колективи нашого міста взяти участь у святковій ході з нагоди Дня міста Славути, яка відбудеться  21 вересня о 15.00 год.

Реєстрація учасників – до 17 вересня. Заявки направляти на електронну адресу: info-mvk@ukr.net або до каб. №12 Будинку Рад, вул. Соборності, 7. В заявці вказати коротку інформацію про колектив та заявлену кількість учасників.

***

22 вересня на стадіоні м-ну «Військове містечко» (вул. Я.Мудрого) відбудеться традиційний ярмарок «Дари Поділля та Полісся – 2019». Початок роботи ярмарку: о 8.00.

В програмі ярмарку: виставка – розпродаж продукції сільгоспвиробників, підприємств, приватних господарств міста та району, закладів ресторанного типу, спортивні розваги, виступи творчих колективів тощо.

Гостинно запрошуємо усіх зацікавлених осіб взяти активну участь у запланованому заході!

Місця для реалізації продукції та за надання відповідних послуг надаватимуться безкоштовно.

Довідки за телефоном: 7-17-25, або за адресою: виконавчий комітет Славутської міської ради (вул. Соборності 7), каб. № 8.

***

В рамках етно-екофестивалю «Колодар» відбудеться ярмарок «Рослинний рай»: виставка квіткових композицій, продаж декоративних рослин. Передбачається проведення акції від працівників КП «Славута-Сервіс», які будуть безкоштовно роздавати насіння квітів тим славутчанам, що виявлять бажання оформити квіткову клумбу на своїй вулиці чи біля будинку.

Зацікавлених осіб просимо звертатися за тел. 097-340-65-69. Реєстрація учасників – до 18 вересня.

Оргкомітет