ОПЕРАТИВКА УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Протягом минулого тижня, з 26.08 по 02.09.2019 року працівниками КП «Славутський УВКГ» були виконані наступні роботи:

1. Відремонтовано запірну арматуру та здійсненна очищення обладнання каналізаційно-насосної станції № 3.

2. На свердловині № 5 водозабору «Центральний» проведено ревізію та промивання водовидобувної колони, заварювання свищів, обслуговування електрообладнання.

3. Тривають роботи щодо будівництва каналізаційної мережі у мікрорайоні «Південний».  

4. Гідродинамічною установкою « Аква-Джет» проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації на вулиці Паперника, Лісна, Сокола.

5. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування свердловин  № 7, 8, 9, 10, 11, 14 водозабору «Південний».

6. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Кузовкова, Соборності, Козацька, Перемоги та ін. 

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 28 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ