ОПЕРАТИВКА СЛАВУТСЬКОГО УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

У період з 12.08 по 19.08.2019 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані наступні роботи:

1. Розпочато підготовчі роботи із заміни водогону через річку Горинь. Під мостом, на вул.  Б. Хмельницького, 200 мм. сталеві труби будуть замінені на нові ПЕ (поліетиленові труби), термін експлуатації яких до 50 років.

2. Поблизу свердловини №9 водозабору «Південний» було здійснено аварійно- відновлювальні роботи ділянки стальної труби діаметром 200 мм., яка подає воду від свердловини до системи фільтрів очистки води. Заварено свищ діаметром 1,5 см.

3.  На вул. Я. Мудрого у районі НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» проведено ремонт двох пожежних гідрантів. 

4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» було усунено особливо складні затори каналізації на вулиці Кузовкова.

5. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Миру, Лісна, Перемоги, Я.Мудрого та ін. 

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 36 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено шість виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж.

Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ