МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДРЕАГУВАВ НА СКАРГИ СЛАВУТЧАН

На повідомлення про ситуацію, що склалася на ринку, міський голова Василь Сидор разом із спеціалістами відділу муніципальної інспекції управління житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою та громадського порядку виконавчого комітету Славутської міської ради проінспектували стан його утримання. В ході обстеження території Славутського міського ринку встановлено факти певних порушень, які потребують негайного усунення.

З метою зняття напруги серед мешканців м. Славута, директору ТОВ «Універсалінвестцентр» надіслано повідомлення про здійснення належного благоустрою вищезазначеної території ринку.


Окрім того, відповідно до правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в м. Славута, затверджених рішенням Славутської міської ради від 31 січня 2014 № 15-38/2014, керівництво ринку повідомлено про те, що у разі невжиття відповідних заходів, його буде притягнуто до адміністративної відповідальності.


В іншому випадку, на розгляд виконавчого комітету Славутської міської ради буде винесено питання, щодо дострокового припинення договору оренди землі з ТОВ «Універсалінвестцентр».


Прес-служба Славутського МВК