ОПЕРАТИВКА СЛАВУТСЬКОГО УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

У період з 05.08 по 12.08.2019 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані наступні роботи:

1. На вулиці Здоров’я здійснено ремонтно-відновлювальні роботи чотирьох оглядових  колодязів інженерно-технічних комунікацій систем водопостачання та каналізації.

2. На вулиці Козацька внаслідок виникнення тріщини у азбестоцементні трубі магістрального водогону діаметром 150 мм., були проведені аварійно-відновлювальні роботи та замінено 2,5 метри азбестоцементної труби на ПЕ (поліетиленову напірну трубу).

3. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Сокола, Миру, Лісна та ін.

4. Виконано роботи із усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулицях: Чкалова, Здоров’я, Ізяславська.

5. Відремонтовано чавунну трубу підвідного водогону діаметром 65 мм. на  вул. П. Орлика.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 41 виїзд, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 9 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено чотири  виїзди пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та два – водогінних.

Шановні абоненти! Викликає велику стурбованість збільшення випадків використання каналізаційної мережі як сміттєпроводу, куди кидають харчові відходи, предмети гігієни, пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне. Це призводить до засмічення центрального стояка багатоповерхівки та затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. У багатьох випадках подібні дії викликають зупинку частини зовнішньої каналізаційної мережі та може призвести до аварійної ситуації.

Просимо пам’ятати, що  каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!

Про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж  повідомляйте до аварійної служби Славутського водоканалу за телефонами:  096 282 44 78, (03842) 7 23 18.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ