15 ПРОЕКТІВ СЛАВУТЧАН ДОПУЩЕНО ДО ГОЛОСУВАННЯ!

15 мрій, які можуть здійснитися!

7 серпня 2019 року відбулося засідання робочої групи з питань реалізації громадського бюджету Славутської міської ОТГ. У результаті активного обговорення робоча група допустила до голосування 11 проектів. 4 проекти буде допущено після того як їх доопрацюють автори (узгодження місця реалізації проекту). Два проекти було відхилені як такі, що не відповідають основним вимогам Положення про громадський бюджет, а саме: матеріально-технічному забезпеченню поточної діяльності бюджетних установ.

Проекти, які допущені до голосування, можна умовно розділити на такі категорії: 7 проектів ГБ стосуються дитячо-спортивних майданчиків, 6 – благоустрою території міста, 1 – створення інформаційно-комунікативного майданчика, 1 – розміщення ЛЕД-екрану (детальніше із усіма проектами можна ознайомитися на офіційному сайті міста у розділі «Громадський бюджет» (https://slavuta-budget.e-dem.in.ua/#/).

Нагадаємо, що термін подачі проектів ГБ тривав 60 календарних днів, починаючи з 01квітня 2019 року. Було подано 17 проектів, 3 з яких у режимі онлайн на загальну суму 2 060 451,00 грн. Також молодіжною дорадчою радою було подано 1 проект Молодіжного громадського бюджету на суму 91 500 грн.

Подавати проекти можна було як у паперовому варіанті, так і у електронному. Проте голосувати за проекти громадського бюджету паперовими бланками – зась! Цьогоріч це не передбачено Положенням. Голосувати можна онлайн через платформу «Громадський бюджет», авторизувавшись будь-яким зручним способом (напр. банк ID, чи ЕЦП). Для тих мешканців, які не мають доступу до Інтернет-мережі або з інших причин не можуть віддати свій голос он лайн, проголосувати можна, пред’явивши паспорт для адміністратора ЦНАП на вул. Миру, 102 або для адміністратора ЦНАП у с. Варварівка або на першому поверсі приміщення виконавчого комітету Славутської міської ради каб. №9.

УВАГА! УВАГА! Важлива інформація щодо голосування за проекти громадського бюджету.

Проголосувати за проекти громадського бюджету в режимі онлайн – https://slavuta-budget.e-dem.in.ua/# – можна наступним чином.

Авторизація здійснюватиметься через платформу e-DEM. І потрібна буде обов’язкова реєстрація через е-мейл. Така процедура робиться один раз. В подальшому користувач може зайти за допомогою логіна/пароля. Інструкція:

Лілія Максімова, головний спеціаліст управління економічного розвитку Славутського МВК