СПЛАТА ПОДАТКІВ – ОБОВʼЯЗОК КОЖНОГО ГРОМАДЯНИНА

Сплачувати податки – це не лише патріотично, а й є одним із конституційних обов’язків кожного українця.

Своєчасна та в повному обсязі сплата податків сьогодні – це стабільна та важлива підтримка місцевого бюджету, яка допомагає мобілізувати кошти на фінансування соціально-культурного об’єктів громади, благоустрою міста, а також витрат, пов’язаних із розвитком місцевого господарства та інших заходів місцевого значення.

Однак, на жаль, окремі особи та суб’єкти господарювання ігнорують виконання свого прямого обов’язку перед державою та громадою, не сплачуючи податків, використовуючи працю найманих працівників без оформлення трудових відносин та виплачуючи їм заробітну плату неофіційно, що призводить до їх соціальної беззахисності, а це – неприпустимо та протизаконно.

Аналіз інформації щодо надходження доходів до бюджету м. Славута за І півріччя 2019 року показує, що основними бюджетоутворюючими джерелами залишаються податок з доходів фізичних осіб (ПДФО), плата за землю та єдиний податок (детальніше – у таблиці, що нижче).

Міський голова від імені усієї громади висловлює свою повагу і подяку сумлінним платникам податків, які згідно із чинним законодавством створюють робочі місця, забезпечують соціальний захист працівників, своєчасно виплачують заробітну плату, сприяючи сталому та стабільному розвитку нашої громади.

Прес-служба Славутського МВК