ОПЕРАТИВКА СЛАВУТСЬКОГО УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

У період з 29.07 по 05.08.2019 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані наступні роботи:

1. На вул. Невського, 5 внаслідок тріщини ПВХ (полівінілхлоридної) труби водогону діаметром 32 мм. було замінено один метр цієї труби на нову.

2. Здійснено аварійно-відновлювальні роботи  ділянки стальної труби довжиною 1,5 м діаметром 150 мм., яка подає воду від свердловини № 5 водозабору «Центральний» до системи фільтрів очистки води.

3.  Відремонтовано вуличну водопровідну колонку на вул. О. Гончара.

4. Гідродинамічною установкою «Аква-Джет» проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації на вулицях Лісна та Я. Мудрого.

5. У стальній трубі підвідного водогону діаметром 120 мм. на вулиці Кобзарська, 9 утворився свищ діаметром 35 мм., у результаті якого розпочався виток води. Проведено аварійно-відновлювальні роботи.

6. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Перемоги, Сокола, Миру, Козацька та ін.. 

7. На свердловині № 8 водозабору «Південний» було проведено ревізію та промивання водовидобувної колони, заварювання свищів, обслуговування електрообладнання,

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 9 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 45 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ