ОПЕРАТИВКА СЛАВУТСЬКОГО УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

У період з 22.07 по 29.07.2019 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані наступні роботи:

1. На пров. 8 Березня введена в експлуатацію нова ділянка водогону довжиною 120 метрів, яку прокладено поліетиленовими напірними трубами (ПЕ), діаметром 50 мм.

2. Внаслідок виникнення свища діаметром 45 мм. у стальній трубі магістрального водогону діаметром 150 мм. на вулиці Лермонтова розпочався виток води. Проведено аварійно-відновлювальні роботи.

3. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Лісна, Козацька, Церковна, Чкалова, Здоров’я та ін.

4. Усунене особливо складний затор каналізації гідродинамічною установкою «AQUA-JET» на вулицях: Лісна та Сокола. 

5. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування свердловин  № 7, 8, 9, 10, 11, 14 водозабору «Південний».

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 27 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 4 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено чотири  виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один  – водогінних.

Шановні славутчани!

Адміністрація Славутського УВКГ ласкаво просить вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж до аварійної служби Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78, (03842) 7 23 18.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ