ОПЕРАТИВКА КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ»

1. На вулиці Привокзальній введена в експлуатацію нова ділянка водогінної мережі довжиною 450 метрів. Водогін прокладено поліетиленовими напірними трубами (ПЕ), діаметром 50 мм. На даний час вже  підключено 7 нових абонентів.

2. Проведена перевірка електрообладнання восьми каналізаційно – насосних станцій.

3. Виконано роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулицях: Я. Мудрого, Лісна, та Сокола.  

4. На свердловині № 9 водозабору «Південний»  проведено комплексне технічне обслуговування технічного та електрообладнання,  ревізія водовидобувної колони, здійснено ремонт запірної арматури.

5. Здійснена перевірка роботи електрообладнання водонасосних станцій підкачки води.

6. Виконані роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Здоров’я , Козацька, Я.Мудрого та ін..

Протягом вказаного часу аварійною службою УВКГ було здійснено 7 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 22 виїзди  для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ звертається до громадян з проханням повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.