СЛАВУТЧАНИ АКТИВНО ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ

Традиційно, у третю неділю червня, в Україні відзначають День молоді.

З цієї нагоди у Славутській міській ОТГ, в парку культури та відпочинку відбулися молодіжно-розважальні заходи, організовані управлінням культури виконавчого комітету Славутської міської ради, а саме: виступи художніх колективів, ігри та конкурси, молодіжна дискотека за участю DJ AXOLOTL, фестиваль фарб, виступ українського рок-гурту «Stanza» (м. Хмельницький).

Привітав молодь Славути з її святом міський голова Василь Сидор. Василь Богданович подякував молодим славутчанам за їх вклад у розбудову рідного міста та їх досягнення, побажав усім здійснення найзаповітніших бажань, реалізації сміливих планів, впевненості у власних силах.

На площі панував святковий настрій та чудова атмосфера.

Цього ж дня у різних куточках міста відбувалися й інші заходи.

У тенісному клубі «Золота ракетка» славутчани взяли участь у сімейних змаганнях з настільного тенісу, а у центрі міста – у турнірі з вуличних шахів.

На набережній річки «Утка» відбулися одразу два чемпіонати міста – з пляжного волейболу та зі стрітліфтингу і підтягування на перекладині.

Користуючись нагодою, міським головою був вручений спортивний інвентар (волейбольні сітки та м’ячі) представникам мікрорайонів «ЗБВ», «Сонячний» і «Чкалова».

Можна безсумнівно стверджувати, що свято було організовано на високому рівні, адже зібрало досить багато людей, зарядило їх позитивними емоціями, дозволило всім присутнім просто відпочити і насолодитися чудовою музикою та взяти участь у цікавих змаганнях.

А нам залишається лише порадіти за нашу молодь та насолодитися приємними спогадами зі свята.

Прес-служба Славутського МВК