У СЛАВУТСЬКІЙ МІСЬКІЙ ОТГ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

27 червня в міському Палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт, приурочений 23-й річниці від дня прийняття Конституції України.

Відкрили святковий захід учасники народного художнього колективу, ансамбль танцю «Альянс» БДТ із хореографічною композицією «Українська вітальна».

З нагоди одного із найважливіших свят сучасної України звернувся до присутніх міський голова Василь Сидор.

Василь Богданович, тримаючи у руках Основний Закон держави, особливо наголосив, наскільки цей документ та його дотримання є важливим для розвитку кожної громади та країни загалом. «Чому сьогодні українці опинилися у такій скрутній ситуації та розчарувалися у багатьох питаннях? Тому що, на жаль, ті, хто зобов’язаний дотримуватися Конституції України, цього не виконують. Особливо це важливо розуміти зараз, під час виборчого процесу, коли через три місяці буде сформована нова Верховна Рада, на яку ми покладаємо великі надії», – наголосив очільник міста. «До прикладу, через невиконання своїх повноважень вищими державними інституціями, Славутська міська рада вимушена відстоювати права громади у судах різних інстанцій та примушувати через юридичну площину дотримуватися законів».

Також міський голова зупинився на деяких важливих позиціях Основного Закону держави, зокрема, які стосуються недопущення звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів, безкоштовної медичної допомоги. Адже дедалі частіше прослідковується порушення цих норм закону з боку вищих органів влади.

Прокритикував дії уряду щодо недофінансування громад, які живуть у зонах спостереження, адже ці кошти можна було б використати на розвиток міста.

«Ми зобов’язані відстоювати своє право на нормальне життя, а уряд – дотримуватися законів, а не маніпулювати нашою свідомістю», – такими словами завершив свій виступ Василь Сидор та провів церемонію нагородження.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди Дня Конституції України, почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації було нагороджено Генеральний директор ПрАТ «Геберіт Керамік Продакшн» Володимира Романенка.

За багаторічну сумлінну працю, активну депутатську діяльність, високий професіоналізм, зміцнення конституційних засад української державності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини та з нагоди Дня Конституції України, подяка Хмельницької обласної ради була оголошена депутатці Славутської міської ради Лілії Джуренко.

Враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, відповідно до Указу Президента України № 190 від 6 травня 2019 року, почесне звання «Мати – героїня» присвоєно жительці міста Славути, матері п’ятьох дітей – Кононець Надії Володимирівні.

По завершенню офіційної частини заходу присутніх у залі порадували своєю творчісттю колективи Славутської міської ОТГ – міського Палацу культури, Дитячої школи мистецтв, Будинку дитячої творчості та Голицького Будинку культури, а саме: народний аматорський хор ветеранів, хореографічна студія «Тріумф», інструментальне тріо ДШМ, хореографічний гурт «Волошки», народний художній колектив, театр естрадної пісні «Водограй», народний аматорський хореографічний колектив «Оксамит», муніципальний духовий оркестр, ансамбль стилізованого народного танцю «Асорті», вокальний гурт «Славутина», а також Анна Чайка, Людмила Шпак та Вікторія Стельмашук.

Прес-служба Славутського МВК