У ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!

27 червня у міському Палаці культури відбувся загальноміський випускний вечір – надзвичайно радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне свято.

Доводиться прощатися з рідною школою, затишними класами, дорогими наставниками, які упродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

Аби привітати випускників загальноосвітніх закладів Славути із закінченням шкільного навчання разом зібралися батьки, друзі, рідні, а також численні гості.

Розділив радість свята із випускниками міський голова. Вітаючи із закінченням школи, Василь Сидор побажав юнакам та леді віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, сміливості у досягненні своєї мети та завжди повертатись у рідне місто та зазначив, що пишається досягненнями учнів та гордиться тим, що вони гідно представляли наше місто на теренах України та за її межами, подякував вчителям, творчим наставникам за надані знання та вміння, а також батькам за належне виховання.

Привітала славутську юнь начальник міського управління освіти Ельміра Перепелиця та відмітила досягнення учнів на олімпіадах і тунірах, мистецьких, спортивних змаганнях та фестивалях, а також позитивні результати отримані на державній підсумковій атестації – кожний четвертий випускник склав її на високому та достатньому рівні. Ельміра Миколаївна побажала вірити в себе, у власні сили, наполегливо працювати та впевнено йти до мети.

За особливі успіхи у навчанні цьогоріч почесні медалі отримали дев’ять випускників: п’ять золотих та чотири срібних. Золоті медалі за високі досягнення у навчанні були урочисто вручені Олені Хільчук (ЗОШ № 1), Олександру Кузьміну (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5), Оксані Прокопчук, Аліні Коськовецькій та Вадиму Шкляру – НВК «СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей «Успіх». Марія Никонюк, Анна Сірук (ЗОШ № 1), Ольга Кучинська (ЗОШ № 4) та Вікторія Доктор (ЗОШ № 6) – отримали срібні відзнаки.

За активну участь у громадському житті школи та міста, здобуття призових місць на міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних спортивних змаганнях, олімпіадах, творчих конкурсах, за особливі заслуги 21 випускник освітніх закладів отримала відзнаку міського голови «Юна надія».

Особливої чуттєвості подарував заходу традиційний випускний вальс, у ньому закружляли молоді пари – гордість нашого міста та надія нашої країни, прощаючись із шкільними роками та вирушаючи назустріч новому життю.

Пройшовши дивовижний шлях довжиною в дитинство та юності, щиро бажаємо вам, дорогі випускники, крокувати у майбутнє впевнено та вірити у свої сили, адже ви – найкращі!

Прес-служба Славутського МВК

One thought on “У ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!

Comments are closed.