ТАБІРНУ ЗМІНУ «ВЕСЕЛКОВОЇ РЕСПУБЛІКИ»-2019 ЗАКРИТО

19 червня відбулося офіційне закриття табору праці та відпочинку «Веселкова Республіка», що діяв на базі Будинку дитячої творчості. Протягом двох тижнів 79 дітей активно поєднували цінну для нашого міста працю з веселим відпочинком.

Начальник табору Людмила Задворна зазначила наступне:

«Цього року ви відчули себе дорослими, адже спробували себе у праці і отримаєте свою першу заробітну плату. Це є вагомий показник, адже ви уже зробили впевнений крок до дорослого життя. Було приємно працювати з вами. Дякую за гарну працю – наше місто стало чистішим».

Приєдналася до вітальних слів методист ІМЦ управління освіти Жанна Перуцька та наголосила на тому, що участь у таборі – це не лише активний відпочинок, а й можливість отримати безліч неповторних вражень від спілкування з однолітками. Від імені управління освіти Жанна Ігорівна висловила слова подяки адміністрації Будинку дитячої творчості, керівникам гуртків та вчителям, які організовували дозвілля та координували роботу табору.

Від імені міського голови привітав учасників «Веселкової Республіки» із закінченням табірної зміни перший заступник міського голови Сергій Микульський, який подякував їм за старання та корисні справи, зроблені для нашого міста.

Цього року, як і попередні, юні славутчани зробили немало: дружно прибирали лісові масиви у мікрорайоні «Сонячний» та поблизу КП «Славутське УВКГ», лісосмугу в напрямку с.Ташки, взяли участь у підготовчих до реконструкції доріжки робіт на вулиці Миру, пололи клумби в освітніх закладах міста, допомагали виконати підготовчі до ремонту роботи у дошкільних навчальних закладах міста, зробили багато інших корисних справ.

За наполегливу працю та хороші результати учасникам табору було вручено заслужену грошову винагороду.

Прес-служба Славутського МВК