СЛАВУТУ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ ІЗ США

За ініціативи відомої громадської діячки Тамари Денисенко та міського голови Василя Сидора американська делегація міста Рочестер (західна частина штату Нью-Йорк) відвідала місто Славуту.

Делегацію, що складалася із 16 студентів та викладачів, очолював віце-президент Nazareth College Неван Фішер. У складі групи була представниця української громади Рочестера – вищезгадана знана громадська діячка, співорганізатор низки американсько-українських проектів Тамара Денисенко.

Гостей із США своїми вражаючими виступами привітали вихованці Будинку дитячої творчості, переможці міжнародних,  Всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Весело й завзято американці разом із українцями виконали танок дружби.

А вже опісля у бібліотеці міського Палацу культури у дружній та невимушеній атмосфері відбувся цікавий та продуктивний українсько-американський діалог, активну участь в якому взяли учні старших класів загальноосвітніх шкіл міста.

Міський голова Василь Сидор ознайомив присутніх із культурним та історичним надбанням Славути.

Цікаво, що 11 років тому Василь Богданович був запрошений в Америку через програму Open World та мав нагоду побувати в Рочестері, де і познайомився з пані Тамарою. І так сталося, що минулого року випадково вони знову зустрілися, але вже в Україні.

На завершення усі разом відвідали Меморіальний комплекс жертв Другої світової війни «Поле Пам’яті», де міський очільник провів двогодинний екскурс, що було надзвичайно корисно для студентів історичного факультету та поклали квіти.

Сподіваємося на те, що ця зустріч стане початком ще більш перспективного спілкування та співпраці.

Прес-служба Славутського МВК