ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

Погодні «сюрпризи» додали чимало клопотів працівникам комунальних служб. Так, через зливи «побігли» покрівлі у 10 багатоповерхових будинках, у результаті було затоплено 13 квартир.

Тому працівники КП «Славутське ЖКО» активно працювали над ремонтом шиферної мʼякої покрівлі, а також виконували роботи із косіння та прибирання трави на прибудинкових територіях, влаштували поручень у підʼїзді будинку, замінили стояк у підвальному приміщенні на холодну воду по вул. Лісна, 3а.

У зв”язку із надмірними опадами прочищали лівнеприймачі по місту працівники КП «Славута-Сервіс» (на фото вул. Одухи). Крім того, продовжуються роботи із косіння трави та кущів.

Сильний вітер, блискавки, буревії, які пройшли через наше місто, стали причиною значного ускладнення роботи електрообладнання КП «Славутське УВКГ». Внаслідок негоди, отримувана водоканалом електроенергія не завжди відповідала стандартам. Так, лише у неділю, 19 травня 2019 року, з 17 год. 15 хв. до 20 години, машинний зал головної водонасосної станції (ВНС-2) зупинявся вісім разів, не кажучи вже про відключення свердловин та іншого обладнання.

Завдяки професійним діям працівників водоканалу споживачі мали практично безперебійне водопостачання, за винятком 1-2 хвилинних перерв, необхідних для відновлення роботи складного обладнання машинного залу головної водонасосної станції.

Загалом протягом минулого тижня, з 13.05 по 20.05.2019 року, працівники КП «Славутське УВКГ» виконали ряд робіт:


  1. Усунено особливо складні заторив каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Чкалова. 
  2. Виконані роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Лісна, Здоров’я, Церковна, Я. Мудрого та ін..
  3. Проведено обслуговування частини засувок запірної арматури в колодязях інженерних комунікацій на вулиці Шолом-Алейхема та провулку Партизанський.
  4. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання  на вулиці П. Орлика.

Аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 37 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено п’ять виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж. Телефон аварійної служби: (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Адміністрація Славутського УВКГ просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією ЖКО та УВКГ