ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

Протягом минулого тижня, з 06.05 по 13.05.2019 року, працівники КП «Славутське УВКГ» виконали наступні роботи:

1. На вул. Ізяславська, 23, внаслідок тривалої експлуатації колодязя інженерних комунікацій каналізаційної мережі, почали руйнуватися його цегляні стіни. У зв’язку з цим працівниками Славутського УВКГ була проведена робота по заміні цегляних стін колодязя на залізобетонні – були встановлені залізобетонні кільця. Це складне інженерно-технічне завдання було виконано за кілька днів. Споживачі користувалися каналізаційної мережею у звичному режимі.   

2.  Проведено перевірку електрообладнання восьми каналізаційно-насосних станцій.

3. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці Лісна.

4. Відремонтовано засувки запірної арматури в  колодязі інженерних комунікацій на вулиці Монастирська, 1.  

5. Гідродинамічною установкою «Аква Джет» проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації на вулиці Лісна. 

6. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Козацька, Я.Мудрого, Здоров’я, Сокола та ін. 

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 25 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ