САМ НЕ ГАМ І ДРУГОМУ НЕ ДАМ

Виконавчим комітетом Славутської міської ради було направлено більше сотні звернень до президентів України, Міністерства Збройних Сил України та до різних гілок влади щодо неналежного відношення до зберігання і використання колишніх об’єктів оборони, які знаходяться на території міста.

Мова йде про недіючий військовий шпиталь (військове містечко №23 по вул. Соборності, 4), власником якого є держава в особі Міністерства оборони України, колишнє військове кафе за адресою вул. Ярослава Мудрого № 47-а балансоутримувачем якого є Концерн «Військторгсервіс», власник – держава Україна в особі Міністерства оборони України та ін.

На останні звернення виконавчий комітет вкотре отримав відмову.

Будівлі не експлуатуються та руйнуються. З кожним роком ситуація із цілісністю об’єктів вкрай погіршується, а разом із цим пропорційно зростає розмір вкладень, які необхідно буде залучити для відновлення експлуатації вказаних об’єктів.

Ми платимо податки, військовий збір (цьогоріч жителями Славути сплачено 10 млн. 653 тис.грн), а навзаєм маємо руїни, які не збираються відновлювати чи утримувати в належному стані ті, хто повинен це робити.

Прес-служба Славутського МВК